مقالات

blog

پول‌های دیجیتال: از کجا شروع کنیم؟

حتما کلمه بیت‌کوین به گوش شما آشناست. اینکه قیمت بیت‌کوین طی یکسال چند برابر شده و بهترین گزینه برای کسب درآمد دلاری است را بارها و بارها شنیده‌اید، اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید. در این مقاله به جواب این سئوال خواهیم پرداخت.


مشاهده مطلب
blog

پشتوانه بیت‌کوین چیست؟

طی چند سال اخیر افراد زیادی پس از آشنایی اولیه با بیت‌کوین این سئوال را می‌پرسند که پشتوانه ارز بیت‌کوین چیست؟ و به چه اعتباری باید بر روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری نمود؟ 

 


مشاهده مطلب
blog

کدام رمزارزها برای سرمایه‌گذاری مناسب‌ترند؟

سرمایه‌گذاری همواره یک چالش محسوب می‌شود که برای موفقیت در آن نیاز به آگاهی و مهارت کافی است. در این مقاله، یک روش ساده برای سرمایه‌گذاری بلند مدت در حوزه رمزارزها پیشنهاد می‌شود.

 


مشاهده مطلب
blog

آیا سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین امن است؟

 

بسیاری از افراد در مورد امنیت سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و سایر رمزارزها مطمئن نیستند. در این مقاله در مورد مزایا و معایب سرمایه‌گذاری در این حوزه بحث خواهیم نمود.

 


مشاهده مطلب
blog

مزایای سرمایه‌گذاری در پول‌های دیجیتال

پول‌های دیجیتال وابسته به هیچ کشوری نیستند و تحت تاثیر رکود اقتصادی، تحریم و جنگ در یک کشور قرار نمی‌گیرند، بلکه تحولات اقتصاد جهانی منجر به تغییر قیمت در پول‌های دیجیتال خواهد شد.


مشاهده مطلب
blog

انواع احراز هویت در صرافی‌ها

امکان پولشویی و تخلفات مالی بوسیله پول‌های دیجیتال وجود دارد. به همین جهت صرافی‌های کشورهای مختلف موظف به شناسایی و هویت سنجی مشتریان خود هستند.

 


مشاهده مطلب
blog

بهترین صرافی‌های ایرانی

در صرافی‌های پول‌های دیجیتال می‌توانید ارز مورد نظر خود را در 24 ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته معامله کنید.

در ادامه بهترین صرافی‌های ایرانی معرفی شده‌اند.

 


مشاهده مطلب