مزایای سرمایه‌گذاری در پول‌های دیجیتال


پول‌های دیجیتال وابسته به هیچ کشوری نیستند و تحت تاثیر رکود اقتصادی، تحریم و جنگ در یک کشور قرار نمی‌گیرند، بلکه تحولات اقتصاد جهانی منجر به تغییر قیمت در پول‌های دیجیتال خواهد شد.

مزایای سرمایه‌گذاری در پول‌های دیجیتال

مزایای سرمایه‌گذاری در پول‌های دیجیتال

پول‌های دیجیتال وابسته به هیچ کشوری نیستند و تحت تاثیر رکود اقتصادی، تحریم و جنگ در یک کشور قرار نمی‌گیرند، و فقط تحولات اقتصاد جهانی منجر به تغییر قیمت در پول‌های دیجیتال خواهد شد.

برای مثال، فرض کنید شما در زمستان سال 1398 بیتکوین را در قیمت 8000 دلار با دلار 15000 تومانی خریداری کرده بودید و در تابستان سال 1399 آنر به قیمت 10000 دلار با دلار 25000 تومان فروخته باشید. در اینصورت سود حاصله طی فقط شش ماه به بیش از 100 درصد می‌رسد. طبیعی است که قسمت زیادی از این سود به جهت تورم موجود در کشور ما و افزایش قیمت دلار رخ داده است.

پس از شیوع بیماری کرونا، در دوران رکود اقتصادی جهانی، قیمت طلا در بازار جهانی افزایش چشمگیری (بیش از 30 درصد) داشته است. اما، نکته جالب اینکه، قیمت بیتکوین نیز همراه با طلا افزایش داشته است، به گونه‌ای که ضریب همبستگی آماری تغییرات طلا و بیتکوین به بیش از 80 درصد رسیده است. به عبارت دیگر، طی همین دوره اثبات شده که، بیت‌کوین طلای دیجیتال است.

پول‌های دیجیتال فقط به بیتکوین ختم نمی‌شوند و فن‌آوری پول‌های دیجیتال دائما در حال پیشرفت است. ایده‌های جدید در این حوزه فرصت‌های بی‌نظری برای سرمایه‌گذاری فراهم می‌کنند. برای سرمایه‌گذاری کافی است شما بیتکوین و یا تتر (پول دیجیتال معادل دلار آمریکا) را به یکی از پول‌های دیگر تبدیل کنید.

برای مثال، در ابتدای تابستان پول جدیدی با نام YFI با قیمت 35 دلار عرضه شد، ارزش این پول پس از دو ماه به 38000 دلار رسید. یعنی سرمایه‌گذاری دو ماهه بر روی این پول سود 1000 برابری را می‌توانست برای ما فراهم کند.

خوشبختانه پول‌های دیجیتال در حال تکامل بوده و همچنان فرصت‌های جدید در حال خلق شدن هستند. نکته جالب‌تر در خصوص سرمایه‌گذاری در حوزه پول‌های دیجیتال اینکه، سود بدست آمده بصورت درآمد ارزی وارد کشور خواهد شد و به نوعی در دوران تحریم کمک حال اقتصاد کشور خواهد بود.

درصورتیکه به پول‌های دیجیتال علاقه‌مند هستید و می‌خواهید به صورت عملی و گام به گام در حوزه پول‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری نمایید، ما شرکت در "دوره آشنایی با پو‌های دیجیتال" را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این دوره به زبانی بسیار ساده شما را وارد دنیای جدیدی می‌کند که می‌توانید اولین سرمایه‌گذاری خود را نیز در آن انجام دهید. برای شرکت کردن در دوره و یادگیری مفاهیم پول‌های دیجیتال فقط کافی است نحوه کار با ایمیل را بدانید، یعنی قبلا ایمیل ارسال و یا دریافت کرده باشید.

فرصت طلایی آشنایی با پول‌های دیجیتال را از دست ندهید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید:

آشنایی با پول‌های دیجیتال

 

 نوشته شده در:   ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲     نویسنده:  مدیر اصلی     تعداد بازدید:  158